“Son dëshiron të qëndrojë tek Tottenhami”

“Son dëshiron të qëndrojë tek Tottenhami”

Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho, beson se Heuing Min-Son do të qëndrojë në Londër.

Ai beson se edhe presidenti Tottenhamit, Levy e dëshiron një gjë të tillë.

“Kam besim të Son dhe Levy. E di që të dy duan që të qëndrojnë për jetë, nëse është e mundur deri në fundin e karrierës”, tha Mourinho.

Sulmuesi korean ka shkëlqyer këtë sezon duke shënuar 13 gola nga 21 ndeshje.

Ndërsa, sonte zhvillohet ndeshja në mes dy ekipeve që janë në krye të tabelës; Liverpoolit e Tottenhamit. /Insajderi.com