Sonte gjysmëfinalja e dytë Juventues & Inter

Sonte gjysmëfinalja e dytë Juventues & Inter

Sonte do të kuptohet finalisti i Kupës së Italisë, ku dot ë përballen Juventuesi dhe Interi, njofton Insajderi.

Ndeshjen e parë e fitoi “zonja e vjetër” 2 me 1, por gjithçka mbetet e hapur të vendoset sonte në ndeshjen që fillon nga ora 20:45.

Juventuesi arriti fitore të rëndësishme si mysafir tek Interi edhe nëse humbë 0 me 1 kalon tutje për shkak të golave si mysafir.

Kualifikuesi do të përballet në finale me Atalantan apo Napolin. /Insajderi.com