Sonte mësohen dy gjysmëfinalistët e Champions League

Sonte mësohen dy gjysmëfinalistët e Champions League

Sonte në Champions League, do të zhvillohen dy ndeshje ku do të mësohen dy gjysme-finalistet e parë.

PSG & Bayern Munich dhe Chelsea & Porto nga ora 21:00.

Dy vendasit e sotëm, Chelsea e PSG kanë arritur të fitojnë si mysafirë në Portugali përkatësisht në Gjermani.

PSG arriti të fitonte 2 me 3 kundër Bayernit, ndërsa Chelsea kishte fituar 0 me 2 kundër Portos. /Insajderi.com