Sonte në superkupën e Kosovës kuptohen edhe dy gjysmëfinalistët tjerë

Sonte në superkupën e Kosovës kuptohen edhe dy gjysmëfinalistët tjerë

Dy ndeshje të Super kupës së Kosovës në basketboll do të zhvillohen sonte.

Golden Eagle Ylli me Ponte Prizrenin do të ndeshen duke filluar nga ora 17:00.

Ndërsa derbi në mes Pejes dhe Bashkimit fillon nga ora 19:30, njofton Insajderi.

Në gjysmëfinale tashmë kanë kaluar Prishtina dhe KB Rahoveci të cilat sonte presin t’i mësojnë kundërshtarët e tyre. /Insajderi.com