Sonte super-ndeshja inter vs Real Madrid

Sonte super-ndeshja inter vs Real Madrid

Sonte do të zhvillohen ndeshjet e xhiros së pestë në fazën e grupeve të Ligës së Kampioneve.

Super ndeshja do të zhvillohet nga ora 21:00, ku Interi do ta pres Real Madridin.

Çuditrisht të dy skudrat janë në zonën e rrezikshme për mos kalimin e grupit. Kjo ndeshje do të jetë vendimtare.

Ndërsa At Madrid do të përballet me Lokomotiv Moscow.

Manchester City i Guardiolas takohet me Olympiacos. Teksa Liverpool ndeshet me skuadrën italiane Atalanta.

Në Gjermani, Bayerni do të zhvillojë duel kundër Salzburg.

Ndeshjet tjera janë: Borussia Moenchengladbach & Shakhtar Donetsk. Marseille & FC Porto dhe Ajax & FC Midtjylland. /Insajderi.com