Sonte super-ndeshja PSG-Barcelona

Sonte super-ndeshja PSG-Barcelona

Sonte fillon faza eliminatore e Champions League.

Krye-ndeshja do të jetë në mes Barcelonës dhe Paris Saint Germain.

PSG ka udhëtuar në Camp Nou, pa super-yllin e saj Neymar.

Ndërsa, Barcelona synon ta kalojë PSG për ta vazhduar rrugën drejt trofeut të cilën se ka fituar prej vitit 2015.

Ndeshje tjetër do të jetë ajo e Liverpool-it me skuadrën gjermane Leipzing, e cila ishte në gjysmëfinale edicionin e shkuar.

Kampioni Italisë, Juventues udhëton në Portugali për t’u ndeshur me Porton.

Ndërsa, ndeshje shumë interesante do të jetë ajo mes Sevillas dhe Borussia Dortmund. /Insajderi.com