Sot ka ndeshje nga Serie A dhe Premier Ligë

Sot ka ndeshje nga Serie A dhe Premier Ligë

Adhuruesit e futbollit edhe sot kanë ndeshje për të ndjekur, nga dy liga të forta, siç janë ajo e Serie A dhe Premier Ligë, raporton Insajderi.

Serie A ka tre ndeshje sot në program.  Verona vs Atalanta është ndeshje me interes më të madh, pasi Atalanta është përcjellësja e parë e Juventus. Cagleri vs Sassuolo është ndeshja tjetër që luhet nga ora 19:30 dhe AC Milan vs Bologna është ndeshja tjetër që do të ketë vëmendjen e tifozëve dhe luhet nga ora 21:45.

Premier Ligë sot në program ka vetëm një ndeshje. Norwich vs Burnley është ndeshja e vetme dhe luhet nga ora 18:30./Insajderi.com.