“Special One”, ku do të përfundojë?

“Special One”, ku do të përfundojë?

Jose Mourinho u shkarkua nga Tottenhami pas rezultateve të dobëta me klubin londinez.

Porguezi deri tash ka drejtuar gjashtë klube. Goal ka pyetur fansat se ku do të përfundojë Mourinho.

Më parë ai ishte shkarkuar edhe nga Mancester United, Chelsea e Real Madrid.

“Special One”, ka arritur që ta fitojë Champions League me Porton në 2004 si dhe me Interin 2010.

Po ashtu fitoi edhe Europa League me Mancester United.

Shkarkimi i fundit ishte i pesti, ndërsa nuk dihet për të ardhmen e tij në futboll. /Insajderi.com