Spektakël në Londër, derbi pa fitues

Spektakël në Londër, derbi pa fitues

Një derbi i çmendur që ka për t’u mbajtur mend gjatë nga tifozët e Chelseas dhe Arsenalit. Supersfida e javës së 24-të në Premier League është mbyllur me rezultatin 2- 2 në “Stamford Bridge”.më shumë në Insporti.com.