Stafi i Kombëtares së Zvicrës e befasojnë Xherdan Shaqirin për ditëlindje

Stafi i Kombëtares së Zvicrës e befasojnë Xherdan Shaqirin për ditëlindje

Xherdan Shaqiri feston ditëlindjen e 29-të.

Mesfushorit të Liverpoolit, i është bërë një befasi e këndshme nga stafi i Kombëtares së Zvicrës, shkruan IndeksOnline

Me një tortë me disa qirinj dhe në një sallë të madhe, ishin prezent futbollistët e Zvicrës, me ta edhe Shaqiri, ku dy kuzhinier të stafit hyn brenda për ta suprizuar atë.

Këtë moment Kombëtarja zvicerane e ka postuar në profilin e saj zyrtar në “Twitter”./Insajderi.com