Strakosha po kërkohet nga gjiganti gjerman

Strakosha po kërkohet nga gjiganti gjerman

Portieri shqiptar i Lazios, Thomas Strakosha, po kërkohet nga gjiganti i Bundesligës, Dortmund.

Dortmund beson se portieri i Lazios mund të jetë i dobishëm për klubin dhe për këtë kanë nisur bisedimet.

25 vjeçari nuk po arrin që të jetë titullar me klubin romak.

25 milionë euro është vlera që do t’i ofrohen Lazios për transferimin e tij. /Insajderi.com