Suarez – i përlotur – braktisë stërvitjet (VIDEO)

Suarez – i përlotur – braktisë stërvitjet (VIDEO)

Luis Suarez ka braktisur stërvitjen e Barcelonës pasi është afër kompletimit të kalimit tek Atletico Madridi.

Reprezentuesi nga Uruguai ka qenë në vëmendjen e mediave javëve të fundit pasi e ardhmja e tij ishte shumë e pa qartë.

Ai fillimisht ishte lidhur me një kalim tek Juventusi, por më pas gjithçka dështoi për shkak të pasaportës italiane.

Tani, Suarez është afër kalimit tek Atletico dhe sot është parë derisa po largohej nga stërvitja e katalanasve dhe ishte i përlotur derisa po voziste veturën e tij./Insajderi.com