El Chiringuito, njofton Insajderi. Gji" />

Suarez po rikthehet tek klubi i vjetër?

Suarez po rikthehet tek klubi i vjetër?

Ajax ka ofruar 15 milionë euro për sulmuesin e Barcelonës, Luis Suarez, shkruan El Chiringuito, njofton Insajderi.

Gjithashtu bëhet e ditur se Barcelona është e interesuar ta shesë sulmuesin që sezonin e ardhshëm bëhet 34 vjeçar.

Në Barcelonë dëshirojnë lojtarë të rinj dhe largimi i Suarez do ia hapte dyert ardhjes së sulmuesit Lautaro Martinez.

Suarez ka luajtura edhe në të kaluarën në Ajax.

Ai në Holandë kishte kaluar tri sezone, nga viti 2007 deri në vitin 2011./Insajderi.com

Luis Suárez en la mira del Ajax de Holanda: ofrecen al Barcelona ...