Super ndeshje na pret këtë vikend në Superligën e basketbollit

Super ndeshje na pret këtë vikend në Superligën e basketbollit

Xhiroja e 21-të e Superligës së Kosovës në basketboll do të sjellë super derbin ndërmjet rivalëve të vjetër, Pejës dhe Sigal Prishtinës.

Klasikja e basketbollit kosovar pritet të jetë shumë interesante, me Pejën që ka bërë disa përforcime dhe ka synime të mëdha për stinorin pranveror, me shume ne Insporti.com