Super përballjet që do të zhvillohen nesër në Premierligë [Foto]

Super përballjet që do të zhvillohen nesër në Premierligë [Foto]

Premierliga do të rikthehet nesër me javën e 20-të, pas pushimit të Krishtlindjeve.

Kampionati anglez do të kthehet në ‘Boxing Day’, me disa përballje interesante.

Të gjitha ndeshjet do të startojnë me fillim nga ora 16.00, me përjashtim të Tottenham – Southampton (13:30), dhe Liverpool – Swansea (18:30).

Më poshtë keni të gjitha ndeshjet e xhiros së 20-të. /Insajderi