Superliga e Kosovës, rezultatet e tri ndeshjeve të sotme

Superliga e Kosovës, rezultatet e tri ndeshjeve të sotme

Kanë përfunduar edhe tri ndeshjet e sotme të IPKO Superligës së Kosovës në futboll, nga të cilat një e ka fituar skuadra vendëse, një skuadra mysafire dhe një ka përfunduar me barazim.më shumë në Insporti.com