Superliga e Kosovës rikthehet me këto përballje në xhiron e 16-të

20.11.2017 23:56
Superliga e Kosovës rikthehet me këto përballje në xhiron e 16-të

Superliga e Kosovës në futboll na rezervon ndeshje tejet interesante në xhiron e 16-të.

Kjo xhiro do të zhvillohet ditën e mërkurë dhe të enjte.

Gjilani – Trepça ’89, Besa – Llapi, Feronikeli – Vëllaznimi, Drenica – Drita dhe Liria – Flamurtari luhen të mërkurën.

Xhiroja e 16-të mbyllet të enjten me ndeshjen që zhvillohet në Gjilan, Vllaznia e Podheranit – Prishtina.

E mërkurë

Gjilani – Trepça ’89
Besa – Llapi
Feronikeli – Vëllaznimi
Drenica – Drita
Liria – Flamurtari

E enjte

Vllaznia – Prishtina