SZCZESNY ME GAFËN E VITIT, POR SULMUESI ITALIAN BËNË HUQJEN E SEZONIT

SZCZESNY ME GAFËN E VITIT, POR SULMUESI ITALIAN BËNË HUQJEN E SEZONIT

Juventusi vazhdoi me fitore edhe në këtë xhiro të Serie A, duke mposhtur Sassoulon me rezultat 0 me 3.

Dy golat e Cristiano Ronaldo dhe Sami Khedira ia dhuruan tre pikët e radhës në Serie A skuadrës së Max Allegri, më shumë në Insporti.