Tabela dhe golashënuesit pas ndeshjeve të sotme

Tabela dhe golashënuesit pas ndeshjeve të sotme

Kanë përfunduar dy takimet e radhës të kësaj jave në Superligën e Kosovës në futboll.Feronikeli lehtësisht ka mposhtur skuadrën e përshëndetur nga elita e futbollit kosovar KEK-un, më shumë në Insporti.com.