Tabela dhe golashënuesit pas ndeshjeve të sotme

Tabela dhe golashënuesit pas ndeshjeve të sotme

Feronikeli është fitues i kryendeshjes në Podujevë ndaj Llapit si mysafir me rezultat 3:1, në ndeshjen e zhvilluar në stadiumin e qytetit “Zahir Pajaziti”, më shumë në Insporti.com.