Tahir Batatina konfirmon transferimin e Alidemes te skuadra kroate

Tahir Batatina konfirmon transferimin e Alidemes te skuadra kroate

Festim Alidema nesër do të kompletojë transferimin e tij te skuadra kroate NK Slaven Belupo.

Insporti gjatë muajit të kaluar kishte raportuar ekskluzivisht se Alidema ka arritur marrëveshje me klubin kroat dhe se është duke pritur vetëm vizën nga shteti kroat, më shumë në Insporti.com.