fbpx

Të mëdhenjtë të shikojnë opsione tjera – Kane mbetet në Tottenham

Të mëdhenjtë të shikojnë opsione tjera – Kane mbetet në Tottenham

Sulmuesi Harry Kane ka nënshkruar kontratë të re me Tottenham Hotspur. Ky klub od të garojë sezonin e ardhshëm në Ligën e Kampionëve dhe për të pasur gjasa për sukses është dashur që fillimisht të konfirmojë lojtarin e vet kryesor.

Edhe pse është përfolur për një largim nga White Hart Lane, Harry Kane sot ka treguar përkushtimin e tij për klubin që u rrit në të.

Insporti raporton edhe për pagën dhe statistikat e tij.