Të shtëna në Francë: Tre persona të vrarë në Oliulas

Tre persona janë vrarë dhe një tjetër i plagosur në Oliulas në juglindje të Francës në të shtëna, arsyeja e të cilave, tash për tash, nuk dihet.

Të shtëna në Francë: Tre persona të vrarë në Oliulas

Një prej personave të vrarë është një grua që ishte duke u vozitur në skuter, e cila ishte viktimë e rastësishme, ka publikuar gazeta lokale, Var Matin, transmeton agjencia kroate e lajmeve Hina.

Hetimet janë në zhvillim./Insajderi.com.