Tenistja seksi britanike mbetet pa para, kërkon punë në supermarket (FOTO)

Tenistja seksi britanike mbetet pa para, kërkon punë në supermarket (FOTO)

Tenistja angleze Naomi Broudi është e detyruar të gjejë një vend pune për shkak të krizës së madhe financiare që e ka kapluar atë.

Sportistët e tenisit në botë po vuajnë më së shumti nga pandemia e virusit korona. Tashmë janë anuluar Matsers, Roland Garos dhe Wimbledon, dhe pyetja është se çfarë do të ndodhë me garat e tjera. Lajmi i plotë në Insporti.com