“Tërmet” te Arsenali – Aubameyang vendos për të ardhmen

“Tërmet” te Arsenali – Aubameyang vendos për të ardhmen

Kapiteni dhe ylli i Arsenalit, Pierre-Emerick Aubameyang duket se nuk ka pranuar të bisedoj për kontratën e re, dhe pritet të largohet nga Arsenali.

Sulmuesi ka kontratë edhe 1 vit e gjysmë me skuadrën londineze. Më shumë në Insport.