The Times: Meta i bashkohet me Celtic

The Times: Meta i bashkohet me Celtic

Gazeta më e madhe britanike “The Times” ka publikuar në faqen 3 të numrit të sotëm një artikull për videon e Presidentit të Shqipërisë, Ilir Meta, i cili festonte me tifozët e skuadrës skoceze Celtic, në rrugët e Sarajevës, që më pas u bë virale dhe mori një vëmendje të madhe në medien ndërkombëtare.

Lexoni në INSPORTI për detajet.