Tifozët anglezë në Prishtinë: “F*ck Serbia” (VIDEO)

Tifozët anglezë në Prishtinë: “F*ck Serbia” (VIDEO)

Ka nisur festa në Prishtinë.

Tifozë të Anglisë dhe Kosovës janë duke festuar së bashku në Prishtinë, një ditë para ndeshjes së madhe në futboll në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Pritja e ngrohtë që kosovarët u kanë bërë anglezëve, i ka pushtuar ata tërësisht dhe janë duke kënduar nëpër lokale të Prishtinës. Më shumë në Insport.