Tifozët e Leeds u tallën me të, Lampardi i eliminoi dhe ua ktheu në këtë mënyrë

Tifozët e Leeds u tallën me të, Lampardi i eliminoi dhe ua ktheu në këtë mënyrë

Frank Lampard dhe Derby County ia kanë kthyer keq Leeds Unitedit, pasi këta të fundit ishin tallur me këngë.

Tifozët e Leeds United ishin tallur me Derby Countyn dhe trajnerin Frank Lampard, para gjysmëfinales së dytë të play-offit në Championship, transmeton Insporti

Derby County i Lampardit e humbi ndeshjen e parë gjysmëfinale 0:1, me ç’rast tifozët e Leedsit i kushtuan këngë, me refrenin “Mjaft qave Frank Lampard”.

Legjenda e Chelseat më herët gjatë këtij sezoni ishte ankuar për faktin se homologu i tij, Marcelo Bielsa e kishte spiunuar ekipin e tij gjatë stërvitjeve.

Lexoni më shumë në Insporti