“Titulli i kampionit të Kosovës në duar të Dritës”

“Titulli i kampionit të Kosovës në duar të Dritës”

Drita do t’i zhvillojë tri ndeshjet e ardhshme në IPKO Superligë kundër tre kandidatëve për titull të kampionit, ndaj Llapit, Prishtinës dhe Feronikelit

Liridon Leci beson se titulli i kampionit të Kosovës këtë sezon do të jetë në duar të Dritës, për më shumë në Insporti.com.