TNS arrin në Kosovë, gati për ndeshjen e dytë kundër Feronikelit

TNS arrin në Kosovë, gati për ndeshjen e dytë kundër Feronikelit

Kampioni uellsian, The New Saints ka arritur në Kosovë.

Feronikeli dhe klubi uellsian do ta zhvillojnë ndeshjen e dytë në kuadër të raundit të parë të kualifikimeve të Ligës së Kampionëve në Prishtinë në stadiumin “Fadil Vokrri”, më shumë në Insporti.com.