Top prioriteti i Interit

Top prioriteti i Interit

Futbollisti anglez, Kyle Walker, është dëshira imediate e klubit italian Inter, shkruan The Sun, njofton Insajderi.

Mbrojtësi i Manchester City-it ka edhe katër vjet kontratë më klubin e tij e gjithashtu është i kënaqur me minutazhën që e ka tek Qytetarët.

Por, Inter shpreson se oferta financiare e tyre do të jetë e parefuzueshme për Walker dhe do ta transferojnë në afatin kalimtar të verës./Insajderi.com

Kyle Walker: “I think it's only right we finish the season and we ...