Tottenham dhe Burnley dërgojnë oferta për Vedat Muriqin

Tottenham dhe Burnley dërgojnë oferta për Vedat Muriqin

Vedat Muriqi është në radarin e Tottenhamit. Muriqi është duke u kërkuar nga klubi anglez.

Sipas gazetës turke “Aksam” Tottenhami është i interesuar për shërbimet  e tij, në veçanti pas lëndimit të sulmuesit kryesor Harry Kane që do të mungojë deri në muajin prill, më shumë në Insporti.com.