Tottenham merr vendim për Kane pas interesimit të Unitedit

Tottenham merr vendim për Kane pas interesimit të Unitedit

Harry Kane është i pashitëshëm për Tottenham që ka refuzuar të gjitha ofertat në drejtim të tij.

Sulmuesi është një nga lojtarët më të mirë të skuadrës angleze si dhe kapiteni i saj, me shume ne Insporti.com