Tottenhami dhe Mourinho kanë vendosur – ofrojnë kaq milionë për Muriqin

Tottenhami dhe Mourinho kanë vendosur – ofrojnë kaq milionë për Muriqin

Tottenhami është njëra prej klubeve më të interesuara për sulmuesin kosovar, Vedat Muriqi, të cilin e do edhe Lazio.

Mediumi turk Fanatik shkruan se “Spurs” e kanë bërë gati tashmë ofertën zyrtare për prizrenasin. Klubi anglez i ofron 25 milionë euro për kartonin e sulmuesit të Kombëtares së Kosovës, të cilin e sheh si alternativë të Harry Kanet.

Lexoni më shumë në Insporti