Trajneri i TNS deklarohet pas fitores kundër Feronikelit

Trajneri i TNS deklarohet pas fitores kundër Feronikelit

Feronikeli është eliminuar nga gara më e madhe për klube në Evropë, Liga e Kampionëve.

Në ndeshjen e zhvilluar mbrëmë në kuadër të rrethit të parë eliminator, Feronikeli është mundur nga The New Saint.

Feronikeli është mundur nga The New Saints me rezultat minimal 1:0 dhe me rezultat të përgjithshëm 3:2 eliminohet nga Liga e Kampionëve.

Pas ndeshjes, trajneri i TNS, Scott Ruscoe në një konferencë për shtyp ka thënë se skuadra e tij nuk krijoi shumë raste, por një i krijuar u shndërrua me gol nga Dean Ebbe.

Më shumë në Insporti