Tyson Fury zbulon pse shkarkoi trajnerin para rimeçit me Wilder – arsyeja është epike

Tyson Fury zbulon pse shkarkoi trajnerin para rimeçit me Wilder – arsyeja është epike

Tyson Fury ka zbuluar përse e shkarkoi trajnerin Ben Davison para ndeshjes së tij me Deontay Wilder, duke pretenduar se ai i ishte bërë ‘bajat’.

Fury ndau rrugët me Davison, i cili kishte qenë nën drejtimin e tij për pesë ndeshjet e fundit, në fillim të këtij muaji dhe është bashkuar me Javon ‘Sugar’ Hill me përvojë për t’u përgatitur për luftën e tij për titullin WBO me Wilder në 22 shkurt, me shume ne Insporti.com