U mundua ta turpëronte Tottin, por ai i kundërpërgjigjet në këtë mënyrë

U mundua ta turpëronte Tottin, por ai i kundërpërgjigjet në këtë mënyrë

E kaloi Tottin në mënyrë për ta turpëruar, por më pas italiani iu përgjigj në mënyrën më të mirë të mundshme.

Në një ndeshje të futsallit, mori pjesë Francesco Totti, ish kampioni i Italisë me Romë, legjenda e klubit nga kryeqyteti dhe reprezentuesi shumë vjeçar italian. Një futbollist kundërshtar u mundua ta turpëronte me një kalim të bukur, me Tottin, i cili vetëm qëndroi në vend.

Por pas kalimit, topi u humb dhe brenda sekondave i erdhi Tottit që në këtë mënyrë realizoi gol./Insporti