United gati 130 milionë euro për dyshen e Leicesterit

United gati 130 milionë euro për dyshen e Leicesterit

Manchester United është duke shfaqur interesim për dyshen e Leicesterit, James Maddison dhe Ben Chilwell.

Për momentin United është në formë jo të mirë dhe po shpreson që transferimi i dyshes mund t’i rikthejë në formë. Më shumë në Insport.