United mposhtet në “Old Trafford”, Sevilla në çerekfinale

United mposhtet në “Old Trafford”, Sevilla në çerekfinale

Sevilla ka kaluar në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, pasi në fazën e 1/8 të finales eliminoi Manchester Unitedin.

Pas barazimit pa gola në Spanjë, Sevilla ka eliminuar Unitedin, duke e mposhtur me rezultat 2:1 në “Old Trafford”.

Lajmi i plotë dhe videot e golave