Vdekja e Kobe Bryant në helikopter u parashikua në 2012, çmendet rrjeti

Vdekja e Kobe Bryant në helikopter u parashikua në 2012, çmendet rrjeti

Kobe Bryant dhe katër persona të tjerë kanë humbur jetën në një aksident me helikopter në Calabasas, California , të Dielën në mëngjes (sipas kohës lokale).

Vdekjen e tij si duket e ka parashikuar dikush tetë vite më parë, ose ka rastisur ashtu.

Një postim në Twitter, që mbanë datën 13 nëntor 2012 kishte shkruar se Bryant do të vdiste pas një aksidenti me helikopter.

“Kobe do të përfundojë i vdekur në një përplasje me helikopter”, ka shkruar Noso në Twitter.

Postimi është ende aktiv dhe ka filluar të  bëhet viral në rrjete sociale ku vetë autori ka kërkuar falje për të.

Shiko edhe: