Vedat Muriqi tregon skuadrën e zemrës

Vedat Muriqi tregon skuadrën e zemrës

Vedat Muriqi është kthyer në futbollistin më të rëndësishëm të Fenerbahces dhe në 15 ndeshje të zhvilluara deri më tani me fanellën e kësaj skuadre, ai ka arritur të shënojë 10 gola.më shumë në Insporti.com.