Verratti kapet “offside” me kamarieren seksi në plazh

Verratti kapet “offside” me kamarieren seksi në plazh

Xhesika Aidi me profesion kameriere dhe gjithashtu me një karrierë si modele, ka përfunduar së fundmi në qendër të vëmendjes, për shkak të lidhjes me futbollistin italian, Marko Verrati.

Ky i fundit është mahnitur nga bukuroshja dhe ka braktisur gruan, me të cilën ishte prej 10 vitesh si dhe dy fëmijët, më shumë në Insporti.com.