Vetëm njëri nuk i duartrokiti futbollistët e Liverpool

Vetëm njëri nuk i duartrokiti futbollistët e Liverpool

Futbollistët e Manchester City bënë ‘tunelin e nderit’ për ata të Liverpool në shenjë urimi për skuadrën që e fitoi Premier Ligën.

Megjithatë, vetëm njëri nuk duartrokiti futbollistët e Liverpool.

Bernardo Silva është parë teksa nuk duartroket dhe në dorë mbanë një shishe me ujë.

Mediume të shumta dhe sidomos tifozë të Liverpool e kanë konsideruar si gjest të ulët këtë të Silva.

Video e mëposhtme tregon këtë moment./Insajderi.com