Vjen edhe kundërpërgjigja e Batatinës për Ismet Munishin

Vjen edhe kundërpërgjigja e Batatinës për Ismet Munishin

Në një prononcim për “Indeksonline” kishte thënë se nuk kishte pasur kohë të shikonte ndeshjen e Superkupës mes Prishtinës dhe Llapit për shkak se nuk kishte pasur kohë, shkruan Insajderi.com

“Nuk kom mujtë me pa ndeshjen se kam qenë në një syneti”, kishte thënë Munishi.

Por edhe kundërpërgjigja e trajnerit të Llapit, Tahir Batatina ishte e shpejtë.

Batatina ka ironizuar në një koment në faqen zyrtare të “GazetaBlic Sport”.

“Ma mirë të bjen me i shpeshtu synetit sivjet sidomos kur luan Llapi”, ka shkruar Batatina.

Komenti i Tahir Batatinës

Skuadra e Llapit ka fituar Superkupën e Kosovës pasi mposhti Prishtinën me rezultat 3:1./Insajderi.com