Wanda Nara flet për të ardhmen e Icardit – këto janë ofertat për Icardin

Wanda Nara flet për të ardhmen e Icardit – këto janë ofertat për Icardin

Bashkëshortja dhe agjentja e Mauro Icardit, Wanda Nara ka përsëritur qëndrimin e saj se Icardi nuk do të largohet nga Interi.

Icardi në këtë sezon ka pasur probleme e polemika të shumta me klubin italian, madje drejtori sportiv i klubit, Marotta ia heqi shiritin e kapitenit, më shumë në Insporti.com.