Wilder e nënçmon keq Joshuan

Wilder e nënçmon keq Joshuan

Boksieri amerikan Deontay Wilder, kampion bote në peshën e rëndë në kategorinë WBC, në një intervistë për ESPN ka analizuar sfidën mes Anthony Joshua dhe Andy Ruiz Jr, zhvilluar pak ditë më parë në Arabinë Saudite.më shumë në Insporti.com.