Wilder tregon pse nuk do të ketë meç me Joshuan

Wilder tregon pse nuk do të ketë meç me Joshuan

Deontay Wilder ua ka bërë të qartë tifozëve se ata nuk duhet ta presin një meç mes tij dhe Anthony Joshuas në ringun e boksit, duke thënë se Joshua do t’i shmanget meçit kundër tij në çdo mënyrë të mundshme.më shumë në Insporti.com