XAVI del pozitiv në Covid 19

XAVI del pozitiv në Covid 19

Ish lojtari i Barcelonës, tani trajner i Al Saddin në Katar, ka njoftuar se ai ka bërë testin për Covid 19 dhe ka rezultuar se ai është I infektuar.

“Ditë më parë, duke ndjekur protokollin e QSL, kam dal pozitiv me COVID-19 në testimet e fundit, por ndihem mirë”, ka shkruar ai në Instagram, transmeton Insajderi.

“Do të qëndrojë në vete izolim derisa të kalojë gjithë kjo periudhë. Kur shëndeti të më lejon, do të kthehem edhe më i fuqishëm” ka përfunduar Xavi./Insajderi.com.