Xhaka: Arsenali tregoi karakter kundër Chelsea

Xhaka: Arsenali tregoi karakter kundër Chelsea

Granit Xhaka ishte një ndër futbollistët më të mirë në barazimin e Arsenalit kundër Chelsea me rezultat 2:2. Xhaka deklaroi pas ndeshjes se ekipi tregoi karakter të madh se askush tani nuk duhet të merret me ne.

Ish kapiteni i Arsenalit, Xhaka për televizionin anglez “BT Sport” deklaroi se është krenar dhe se treguan shpirt të madh, më shumë në Insporti.com.