Xhaka e shpëtoi Wengerin – u soll si hero në konferencë për media

Xhaka e shpëtoi Wengerin – u soll si hero në konferencë për media

Trajneri i Arsenalit Arsene Wenger ,i cili kohëve të fundit është nën presion të madh të mediave për shkak të rezultateve të dobëta, në konferencë për media pas ndeshjes  me Milanin pati shumë komplimente dhe lëvdata për ekipin e tij.

Për më tepër, apo për të lexuar lajmin e plotë, klikoni KËTU

Xhaka e shpëtoi Wengerin – u soll si hero në konferencë për media